Menu

SAKARTVELAS (GRUZIJA)

Mieli keliautojai
VALENTINO
DIENOS PROGA NEMOKAMAI

 3 naktys 4* viešbutyje Fortuna Palace Hotel Tbilisyje
arba panašiame 4* viešbutyje Tbilisyje DVIEM
Mes mylime savo klientus
(rezervuokite nemokamai viešbučio kambarį iki vasario 21 d. Grupinės rezervacijos nepriimamos)

 

Skrydžių kaina nuo 199EUR/asmeniui, bilietą užsisakius iki 2020 vasario 21d

Skrydžio datos Skrydžio kaina/asm. su

„Ukraine International Airlines“

  Skrydžio kaina/asm. su

„Turkish Airlines“ 

2020.05.12 209 EUR 259 EUR
2020.06.10 219 EUR 269 EUR
2020.08.26 219 EUR 269 EUR
2020.09.16 219 EUR 269 EUR
2020.10.06 209 EUR 259 EUR
2020.10.15 209 EUR 259 EUR
2020.11.11 199 EUR 249 EUR

 

Palaugos „Ukraine International Airlines“ „Turkish Airlines“
Rankinis bagažas 7 Kg 10 Kg
Registruotas bagažas - 30 Kg
Užkandžiai, karštas maistas ir gėrimai skrydžio metu - ✔4 x
Videofilmai ir žaidimai skrydžio metu - ✔taip
Ekskursija Stambule - taip
Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas ✔taip ✔taip
Skrydžio kaina nuo 199 EUR 249 EUR
Apmokėjimas 100% užsakymo metu 30% užsakymo metu,likusius
70% 6 savaitės iki kelionės pradži
os

 

KELIONĖS PRIEMOKOS:

 • Pusryčiai 3 EUR/asmeniui (9 EUR už 3 naktis);
 • Vienvietis kambarys 20 EUR/asmeniui už naktį;
 • Papildoma naktis Tbilisyje, 4* viešbutyje “Fortuna Palace” su pusryčiais 29 EUR/asmeniui;
 • 4 -ų dienų kelionės pratęsimas: 1 naktis Boržomyje, 2 naktys Batumyje, 1 naktis Tbilisyje 199 EUR/asmeniui (nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir pratęsimo ekskursinė prograįskaičiuota).

 

EKSKURSINĖ PROGRAMA:

 • Jvari vienuolynas ir Mtskheta 49 Eur;
 • Ekskursiją po Tbilisio senamiest 29 Eur;
 • Ekskursijos kartvelų karo keliu 49 Eur;
 • Gruziniška vakaronė 39 Eur;
 • Eksursija į Kachetiją 49 Eur.
  EKSKURSIJŲ PAKETAS (1-4 ekskursija) 149 Eur;

  EKSKURSIJŲ PAKETAS (1-5 ekskursija) 199 Eur


KELIONĖS  PROGRAMA

1 DIENA

Iš Vilniaus oro uosto su „Turkish Airlines" skrisite į Tbilisį per Stambulą. Nusileidę Stambule vyksite į ekskursiją po miestą. Po ekskursijos tęsite skrydį į Tbilisį. Jeigu pasirinksite skrydį su Ukrainos avialinijomis, skrisite į Tbilisį per Kijevą. Tbilisio oro uoste Jus pasitiks lietuviškai kalbantis grupės vadovas, su kuriuo vyksite į viešbutį. Registracija viešbutyje.

 

2 DIENA

Po pusryčių vyksite į ekskursiją į Jvari vienuolyną ir Mtskhetą. Ekskursijos metu aplankysite VI a. pastatytą ir UNESCO saugomą Jvari vienuolyną. Vienuolynas pastatytas ant aukšto kalno, nuo kurio puikiai matyti antroji kelionės stotelė – Mtskheta – buvusi Sakartvelo sostinė. Mtskheta – įsikūrusi vaizdingoje vietoje – Mtkvari ir Aragvi upių santakoje. Tai – svarbus religinis centras. Miesto pažiba – UNESCO saugoma Svetitskhoveli katedra – antra pagal dydį bažnyčia šalyje. Joje palaidotas Gruzijos karalius Vachtangas Gorgasalis. Po pasivaikščiojimo romantiškomis miesto gatvelėmis pietūs (už papildomą mokestį) vietinių ir turistų pamėgtame „Salobie“ restorane. Vakare jūsų lauks ekskursija po Tbilisio senamiestį. Ekskursijos metu išvysite: 2004 m. pastatytą Švč. Trejybės (Tsminda Sameba) katedrą, kuri yra didžiausia bažnyčia Sakartvele ir viena iš didžiausių ortodoksų bažnyčių pasaulyje; Laisvės skverą, kurio pažiba – auksinė Šv. Georgijaus skulptūra; lėlių teatrą su pasvirusiu laikrodžio bokštu; seniausią mieste, VI a. pastatytą Ančisksačio bažnyčią; VII a. pastatytą, įspūdingomis freskomis išpuoštą Siono katedrą, kurioje saugomas Šv. Ninos kryžius; savo naujoviška architektūra išsiskiriantį ir romantikų pamėgtą Taikos tiltą; Mtkvari upę ir Rike parką; paminklą miesto įkūrėjui – karaliui Vachtangui Gorgasaliui; IV amžių menančią Narikalą tvirtovę, nuo kurios matyti visas miestas; termines sieros pirtis, kuriose lankėsi A. Puškinas ir A. Diuma; taip pat kitas staigmenas, tarp kurių – 22 m. aukščio krioklys, esantis pačioje Tbilisio senamiesčio širdyje. Už papildomą kainą galėsite aplankyti sieros pirtis. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

3 DIENA


Po pusryčių vyksite į ekskursiją kartvelų karo keliu. Pirma stotelė Ananuri. Tai viduramžiais statytos pilies ir bažnyčios kompleksas vaizdingoje vietoje. Vėliau – trumpas sustojimas netoli Pasanauri. Čia išvysite gamtos stebuklą – Juodoji ir Baltoji Aragvi upės susilieja, bet jų spalvos nesusimaišo. Kelionę tęsite važiuodami į Gudauri – modernų slidinėjimo kurortą, kuriame išvysite Sakartvelo ir Rusijos draugystės arką, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys kalnų vaizdai. Kelionę užbaigsite prie vieno iš Sakartvelo simbolių – mažos XIV a. Gergečio Šv. Trejybės bažnytėlės pastatytos 2170 m. aukštyje. Esant palankioms oro salygoms nuo jos matyti Kazbegas – 5047 m. aukščio kalnas, trečias pagal aukštį šalyje. Vakare Jums pasiūlysime smagią, neužmirštamą gruzinišką vakaronę. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

4 DIENA

Jeigu Jūs pasirinkote tik 3 dienų kelionę, tada vyksite į oro uostą ir skrisite į Vilnių, o jeigu pasirinkote ilgesnę kelionę, tada turėsite galimybę vykti į pažintinę ekskursiją po Kachetiją – lygumų ir vyndarių kraštą. Ekskursiją pradėsite Sakartvelo meilės mieste – Signagyje. Jame, kaip Las Vegase, susituokti galima net naktį. Signagyje namai išpuošti dailiais balkonais, o miestą juosia įspūdinga 4 km ilgio siena su 23 bokštais, nuo kurios atsiveria puikūs vaizdai į Alazanio slėnį. Vėliau vyksite į Bodbe moterų vienuolyną, kuriame palaidota Šv. Nina, atnešusi Sakartvelui krikštą. Kantriausi ir ištvermingiausi nusileidę 800 laiptelių iki Šv. Ninos šaltinio galės atsigaivinti stebuklingu laikomu Šv. Ninos šaltinio vandeniu. Kelionę tęsite į vyno ūkį, kur Jūsų lauks vyno degustacija ir pietūs. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

5 DIENA

Jeigu Jūs pasirinkote tik 4 dienų kelionę, tada vyksite į oro uostą ir skrisite į Vilnių, o jeigu pasirinkote ilgesnę kelionę, tada po pusryčių turėsite galimybę vykti į fantastišką 5 dienų 4 naktų ekskursiją aplink visą Sakartvelą. Jos pradžia XII a. olose iškaltas miestas – Vardzią. 13 aukštų ir apie 300 lankytojams atvertų, tuneliais sujungtų patalpų, nepalieka abejingų. Kadaise šiame mieste galėjo gyventi apie 50000 žmonių. Pietūs Vardzioje. Kelionę tęsitę važiuodami į Akhaltsikhę, kurioje lankysitės IX amžių menančioje ir 2012 m. restauruotoje Rabati tvirtovėje. Pilis stebina savo dydžiu ir įvairių stilių statinių gausa. Dieną užbaiksite pasivaiksčiojimu Boržomio parke. Jame galėsite paragauti garsiojo Boržomio mineralinio vandens, už papildomą mokestį keltuvu pasikelti į apžvalgos aikštelę. Nakvynė viešbutyje Boržomyje.

 

6 DIENA

Po pusryčių išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į Juodosios jūros perlu vadinamą Batumį. Batumis 2019 metais išrinktas greičiausiai augančia Europos turizmo kryptimi. Jame galėsite grožėtis 7 km ilgio bulvaru, įvairių formų dangoraižiais, meninėmis instaliacijomis, judančia Ali ir Nino skulptūra, Abecėlės bokštu, naktį įspūdingai apšviečiamais pastatais ir grojančiais fontanais. Navynė viešbutyje Batumyje.

 

7 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas prie Juodosios jūros. Galimybė už papildomą kainą aplankyti Botanikos sodą, delfinariumą arba pažvelgti į miestą pasikėlus Argo keltuvu į apžvalgos aikštelę, esančią 250 m. aukštyje. Navynė viešbutyje Batumije.

 

8 DIENA

Po pusryčių išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į vieną gražiausių Sakartvelo vietų – Martvilio kanjoną, kuriame gėrėsitės Abašos upe ir daugybe krioklių. Už papildomą kainą galėsite pasigrožėti Martvilio kanjonu ir iš vandens – plaukdami pripučiamais plaustais. Plaukimo trukmė apie 15 min. Pasigrožėję Martvilio gamtos oaze, vyksite į Prometėjo urvą. Jame Jūsų lauks 1,6 km ilgio trasa, kurioje stalaktitai ir stalagmitai nušviečiami įvairiomis spalvomis. Trasą galėsite įveikti pėsčiomis ir (už papildomą kainą) valtele. Po to vyksite į Gelati vienuolyną, taip pat saugomą UNESCO. Gelati vienuolynas – Sakartvelo aukso amžiaus simbolis, kuriame palaidoti 23 Sakartvelo valdovai, tarp kurių ir Davidas Statytojas. Vakare išvyksite į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

9 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių su persėdimu Stambule.

 

Valentino dienos pasiūlymas – nemokamos 3 nakvynės 4* viešbutyje Tbilisyje

Papildomai galima užsisakyti:

 

SPECIALUSIS pasiūlymas:

Skrydžio bilietai su pasirinktomis avialinijomis Vilnius-Tbilisis-Vilnius, sutikimas ir pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas (nuo 199 Eur);

 • Nemokamai 3 naktys 4* viešbutyje Tbilisyje.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PRAILGINTAS SPECIALUSIS pasiūlymas:

Skrydžio bilietai su pasirinktomis avialinijomis Vilnius-Tbilisis-Vilnius, sutikimas ir pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas (nuo 199 Eur);

 • Nemokamai 3 naktys 4* viešbutyje Tbilisyje;
 • 1 naktis su pusryčiais  4* viešbutyje Tbilisyje (29 Eur);
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

VIP SPECIALUSIS pasiūlymas:

Skrydžio bilietai su pasirinktomis avialinijomis Vilnius-Tbilisis-Vilnius, sutikimas ir pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas (nuo 199 Eur);

 • Nemokamai 3 naktys 4* viešbutyje Tbilisyje;
 • 1 naktis su pusryčiais  4* viešbutyje Tbilisyje (29 Eur);
 • 4 dienų pažintis su Sakartvelu: 1 naktis viešbutyje su pusryčiais Boržomyje, 2 naktys viešbutyje su pusryčiais Batumyje, 1 naktis viešbutyje su pusryčiais Tbilisyje ir visos ekskursijos pagal programą (199 Eur).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydžių bilietai su Ukrainos ar Turkijos avialinijomis;
  • Ekskursinė programa Tbilisyje;
  • Priemoka už vienvietį kambarį (20 EUR už naktį);
  • Draudimas;
  • Bilietai į mokamus objektus ekskursijų metu;
  • Pietūs ir vakarienės;
  • Asmeninės išlaidos.

Užsisakykite dabar!

 

  Ponas/Ponia/Vaikas

  Vardas pavardė 1

  Gimimo data

  Ponas/Ponia/Vaikas

  Vardas pavardė 3

  Gimimo data

  Telefono numeris

  Jūsų mobilaus telefono numeris yra jūsų užsakymo kodas

  Pasirinkite skrydžio datą ir registruokitės pažintiniam turui po Gruziją!

  Užsakau papildomą nakvynę viešbutyje su pusryčiais 29EUR/ asmeniui