Menu

Paryžius

Kaina 699 Eur/asm.

KELIONĖS  PROGRAMA

1 DIENA. Skrydis į Briuselį  

Oro uoste Jus pasitiks mūsų atstovas ir komfortabiliu autobusu nuveš į viešbutį Paryžiuje. Apgyvendinimas, poilsis.

2 DIENA. EKSKURSIJA PO DIENINĮ PARYŽIŲ

Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitės sala ir miesto istoriją įkūnijanti Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, prabangioji Ch.Garnier Opera.

NAKTINIS PARYŽIUS IR PLAUKIMAS SENOS UPE*

Paryžius vystėsi šalia Senos, tęsėsi palei abu jos krantus. Nepamirštama ir neapsakoma patirtis – tai pasiplaukiojimas Senos upe, kurią kerta 35 tiltai, stebint pro šalį slenkančius gražiausius Paryžiaus kūrinius, ypač kerintys vaizdai naktį, kai pastatai ir krantinės apšviečiamos. Plaukdami Sena, pamatysite spinduliuojantį Eifelio bokštą, Luvrą, Paryžiaus katedrą.

3 DIENA.VERSALIS*

Versalio rūmai (Chateau de Versailles) – tai buvusi Prancūzijos karalių rezidencija ir bene lankomiausia pilis visoje šalyje. Versalio rūmai nuo pat pradžių buvo kuriami, siekiant stulbinti. Tai nuostabiausias architektūros šedevras, kuriame glūdi nuostabiai meistriškų darbų gausa, todėl Versalis palieka didelį ir neišdildomą įspūdį kiekvienam čia apsilankiusiam. Tačiau, turėkite omeny, kad Versalio rūmų plotas užima 51.240 km2, o parkai ir sodai dar 900 ha, todėl čia neverta net kojos kelti, jei negalite paskirti bent vienos dienos greitai apžvalgai. Vien tik Versalio soduose galima praleisti kiaurą dieną grožintis nepaprastais žmogaus ir gamtos kūriniais. O, ką bekalbėti apie rūmų interjerą.
* už papildomą mokestį

4 DIENA. EKSKURSIJA PO ŠAMPANĘ, APSILANKYMAS REIMSE

Šampanė, Romėnų laikais žinoma kaip Campania (Lygumų žemė), - agrokultūrinis regionas, šlovinamas visame pasaulyje už savo kibirkščiuojančius vynus. Pagal Prancūzų teisę, tik iš šio regiono specialiose teritorijose užaugintų vynuogių, pagal griežčiausius standartus subrandintas ir į butelius išpilstytas vynas gali būti vadinamas šampanu. Šampano kelias (The Route Touristique du Champagne), vingiuojantis tarp tvarkingai susodintų vynmedžių, aprėpiančių šlaitus tarp mažų, nepakartojamų kaimelių, jus žavės nuostabia panorama ir šampano gamintojais, kviečiančiais susipažinti su jų gaminamu šampanu. Pažintis su regiono sostine Reimsu dažnai vadinamama „šampano pasaulio sostine“, ispūdingoje Dievo Motinos katedroje, kurioje tradiciškai buvo karūnuojami Prancūzijos valdovai.

5 DIENA.EKSKURSIJA PO BRIUSELĮ 

Papusryčiavę viešbutyje, vykstate į Briuselį. Apžvalginė ekskursija po Briuselį. Nuvežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Į PASIŪLYMO kainą ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis lėktuvu Vilnius-Briuselis-Vilnius
 • Pasitikimas oro uoste, nuvežimas į viešbutį ir atgal
 • 10 kg rankinio bagažo/asm
 • 4 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Kelionės dokumentų paruošimas
 • Ekskursijos:
  - Ekskursija po Paryžių
  - Ekskursija po Šampanę, apsilankymas Reimse
  - Ekskursija po Briuselį

 

Į PASIŪLYMO kainą NEĮSKAIČIUOTA:

 • Ekskursija „Naktinis Paryžius ir plaukimas Senos upe“
 • Ekskursija po Versalį
 • Maitinimas išskyrus pusryčius, asmeninės išlaidos
 • Bilietai į mokamus objektus ekskursijų metu (jeigu tokių bus) ir kita, kas nepaminėta skiltyje “Į kelionės kainą įskaičiuota”.

 

KELIONIŲ DATOS IR KAINOS

 • 2019 07 23-27;  Nakvynių skaičius:4;    598 Eur(kaina asmeniui apsistojant dviviečiame kambaryje)
 • 2019 10 08-12;  Nakvynių skaičius:4;    598 Eur(kaina asmeniui apsistojant dviviečiame kambaryje)
 • 2020 03 08-12;  Nakvynių skaičius:4;    598 Eur(kaina asmeniui apsistojant dviviečiame kambaryje)