Menu

MONAKAS

ATOSTOGOS KAIP KINE TIK NUO 149 Eur!

Tik ADVENTUR Turizmo parodos proga

Užsisakyk kelionę iki 2020 SAUSIO 27 d.

"Orange Style" kviečia Jus keliauti kartu į prabanga alsuojantį Monaką. Monako kunigaikštystė yra vos 2km2 ploto valstybė, tačiau kelionė po ją įsimins ilgam. Kelionės metu vaikščiosite gatvėmis, kuriose atostogauja ar gyvena pasaulinio garso įžymybės. Čia pamatysite vietas, kur buvo filmuojami filmai apie Džeimsą Bondą, gatves, kuriose vyksta Formulė 1. Gal būtent čia sutiksite savo mylimą aktorių ar atlikėją? Nepamirškite telefono ar fotoaparato – čia netrūks gerų kadrų! Monako gatvėmis besipuikuodami lėtai rieda naujausi „Ferrari“, „Bugatti“, „Lamborghini“, uoste prišvartuotos prabangiausios jachtos, parduotuvių vitrinose – brangiausi mados prekių ženklai. Monakas – Europos azartinių lošimų sostinė. Valstybė pasižymi švara, saugumu ir kūrybiškais sprendimais – trūkstant vietos, sodai ir parkai čia kuriami tiesiog ant daugiaaukščių namų stogų. Sakoma, kad Monakui pamatyti užtenka vienos dienos, tačiau mes rekomenduojame tęsti kelionę aplankant kitus Žydrosios pakrantės perlus – Nicą ir Kanus, bei Šiaurės Italijos miestus – Genują, Turiną, Milaną ir Bergamą. Juk kuo daugiau įspūdžių – tuo smagiau!

 

PROGRAMA

1 DIENA

Iš pasirinkto oro uosto (Vilniaus arba Kauno) skrendate į Milano (Bergamas arba Malpensos) oro uostą. Oro uoste Jus pasitiks lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Vykstate į viešbutį netoli Savonos (Italijoje). Įsikuriate ir laukiate įspūdžių pilnos antros kelionės dienos. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. MONAKAS

Papusryčiavę viešbutyje vykstate į Monaką. Laisvas laikas Monake arba ekskursija po Monaką. Ekskursijos metu išvysite Monako princo Alberto II rūmus, pastatytus dar 1191 m. Grimaldžių šeimai ši rezidencija priklauso jau daugiau nei 700 metų. Jei pasiseks, galbūt net išvysite besikeičiančios sargybos pasirodymą. Pamatysite prašmatnųjį Monte Karlo kazino, kuriame buvo nufilmuotas ne vienas garsus filmas ir kuriame nori palošti kiekvienas azartinius lošimus dievinantis turistas. Ekskursijos metu pamatysite Monako Operą ir Teismo rūmus, „Fairmont“ ir „Paryžiaus“ viešbučius, gėrėsitės Viduržemio jūros vaizdais, žaliuojančiais sodais, siauromis senamiesčio gatvelėmis, prabangiais automobiliais, jachtomis. Aplankysite Monako katedrą, pastatytą 1875 m. ant senosios katedros pamatų. Šioje šventovėje palaidoti karališkosios šeimos nariai. Už papildomą mokestį galėsite aplankyti Okeanografijos muziejų ir akvariumą. Esant galimybei kelionės metu taip pat aplankysite Prancūzijoje esančio Eze miestelio senamiestį bei „Fragonard” kvepalų namus. Eze – nedidelis, bet jaukus, ant kalno esantis miestelis, kurį išgarsino 1883 – 1884 m. čia gyvenęs ir kūręs Nyčė. Dabar Eze garsėja savo kvepalų namais. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA. Nica ir Kanai

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas prie Ligūrijos jūros arba vykstate į Nicą.
Nica – antras pagal populiarumą Prancūzijos miestas. Jo krantus skalauja žydras Viduržemio jūros vanduo. Tačiau Nica turistus žavi ne tik auksinio smėlio paplūdimiais ir Viduržemio jūros spalva. Čia yra ir daugiau dėmesio vertų objektų. Ekskursijos metu vaikščiosite siauromis Nicos senamiesčio gatvelėmis, gėrėsitės skulptūromis ir fontanais išpuoštais skverais, kvapais, sklindančiais iš mažutėlių vietinių restoranų. Pamatysite Garibaldžio ir Maseno aikštes, Laskario rūmus, Operą ir rotušę, Rusijos stačiatikių Šv. Nikolo Katedrą, kuri yra didžiausia ortodoksų Katedra Vakarų Europoje. Ekskursijos metu aplankysite pilies kalvą, į kurią pakilę išvysite dirbtinį krioklį, Belandos bokštą, Nyčės terasą. Pilies kalvos viršūnė paversta gražiu parku, kuriame, iš Nyčės terasos, atsiveria įspūdinga Nicos panorama. Iš aukštai matyti Angelų įlanka ir turistų pamėgtas Anglų bulvaras. Po ekskursijos Nicoje, vyksite į Kanus. Šį mažą, bet prabangų miestelį išgarsino jame vykstantis Kanų kino festivalis. Vaikščiosite gatvėmis, kuriomis festivalio metu vaikšto garsiausi kino aktoriai ir režisieriai, pamatysite rūmus, kuriuose vyksta festivalis, bei įžymybių rankų atspaudų alėją. Aplankysite Kanų senamiestį, Le Suquet kalvą, nuo kurios atsiveria miesto ir jūros panorama. Pamatysite Mt Chevalier bokštą ir Notre Dame de l’Espérence bažnyčią, prašmatnius Hiltono ir Interkontinentalio viešbučius ir garsųjį Kruazetės bulvarą. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA. Genuja ar Bergamas?

Pusryčiai viešbutyje. Jeigu Jūsų kelionė baigėsi, išsiregistruojate iš viešbučio ir vykstate į Milano Bergamo oro uostą. Laisvas laikas arba ekskursija po Bergamą.

Bergamas – tai ne vien oro uostas. Bergamas – labai jaukus Italijos miestelis, kurį būtina aplankyti. Miestą juosia aukšta gynybinė siena,  o pats miestas beveik nenukentėjo Antrojo pasaulinio karo metu. Šis, Alpių kalnų papėdėje įsikūręs, miestas padalintas į dvi dalis – Žemutinę ir Aukštutinę. Ekskursijos metu aplankysite Aukštutinėje miesto dalyje esančią Santa Maria Maggiore baziliką ir netoliese besiglaudžiančią renesanso stiliaus Colleoni koplyčią, kuri yra visos Italijos pasididžiavimas. Aplankysite Senąją ir Katedros aikštes, pamatysite ir pačią Katedrą, rotušę, varpinę, kurios varpai vis dar skamba kiekvieną vakarą 22 val. primindami senovinę tradiciją įspėti apie nakčiai uždaromus miesto vartus. Galiausiai pamatysite Castello di San Vigilio pilį, nuo kurios atsiveria puiki panorama. Po ekskursijos vykstate į oro uostą ir skrendate namo.

Jeigu Jūs nusprendėte pratęsti kelionę, po pusryčių viešbutyje Jūsų laukia laisvas laikas prie Ligūrijos jūros arba vykstate į Genują.

Genuja garsėja savo šlovinga istorija. Nuo senų senovės tai – vienas turtingiausių Viduržemio jūros uostų. Ekskursijos metu pamatysite namą, kuriame gyveno Kristupas Kolumbas, Šv. Jurgio banką veikiantį nuo 1407 m. ir laikomą vienu seniausių bankų visame pasaulyje, 117 metrų aukščio La Lanterna švyturį – taip pat vieną seniausių pasaulyje, senąjį uostą, „Neptūną“ – piratų laivo repliką, Genujos katedrą, Ferarri aikštę. Vaikščiosite po į UNESCO įtrauktas „Naująsias gatves“, kuriose nuo XVI a. prabangiausiuose rūmuose gyveno turtingiausi ir kilmingiausi gyventojai. Išvysite Genujos vizitinę kortelę – Boccadasse rajoną,  garsėjantį savo mažais, spalvotais nameliais. Už papildomą mokestį, galėsite aplankyti Genujos akvariumą, kuris yra vienas didžiausių akvariumų visoje Europoje arba nemokamai paklaidžioti po rytietišką turgų. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.  

 

5 DIENA. Milanas ar Turinas?

Jūsų kelionė baigėsi, jeigu nusprendėte nepratęsti kelionės. Po pusryčių išsiregistruojate iš viešbučio ir vykstate į Milano Malpensos oro uostą. Laisvas laikas arba ekskursija po Milaną.

Milanas – visiems gerai žinomas kaip Italijos mados sostinė. Ekskursijos metu aplankysite antrąją pagal dydį Katalikų bažnyčią pasaulyje – garsiąją Duomo di Milano. Už papildomą mokestį galėsite pasikelti ant bažnyčios stogo. Pamatysite seniausią Italijos prekybos centrą – Galleria Vittorio Emanuele. Pamatysite Leonardo da Vinči paminklą ir garsųjų, operos mylėtojų dievinamą La Scala teatrą. Taip pat pamatysite Taikos arką, pradėtą statyti dar 1807 m. Napaleono garbei. Užsuksite į „Auksinį Milano Mados kvadratą“ – 4 gatvių kvartalą kuriame rasite prabangiausių mados ženklų parduotuves. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti didžiulėje Sforcų pilyje. Sforcų giminė lietuviams puikiai žinoma dėl Bonos Sforcos – Žygimanto Augusto motinos. Po ekskursijos vykstate į oro uostą ir skrendate namo.

Bet jeigu Jūs nusprendėte dar vieną dieną pratęsti kelionę, po pusryčių viešbutyje Jūsų laukia laisvas laikas prie Ligūrijos jūros arba pažintis su Turinu.

Turinas – Italijos automobilių sostinė. Čia gaminami FIAT automobiliai. Piligrimai plūsta į Turiną dėl legendų apie Turino drobulę ir Gralio taurę. Futbolo entuziastai jį dievina dėl Turino „Juventus FC“ ir „Torino FC“ komandų. Smaližiai Turiną pažįsta kaip miestą, kuriame pagaminta „Nutella“. Mieste gausu rūmų ir muziejų. Ekskursijos metu išvysite 170 m. aukščio bokštą Mole Antonelliana, kuris buvo statytas kaip sinagoga, tačiau dabar jame yra kino muziejus ir stiklinis liftas, kuriuo galima pasikelti į bokšto viršų ir pasigerėti miesto panorama. Taip pat pamatysite Katedrą, kurioje saugoma Turino drobulė, bei Dievo motinos bažnyčią, kurioje, anot legendų, paslėpta Gralio taurė. Pamatysite Piazza Castello ir Carignano aikštes, Madama rūmus, rotušę, romėnų teatro likučius.  Už papildomą mokestį galėsite aplankyti Karališkuosius rūmus, kuriuose saugoma įspūdinga senovinių ginklų kolekcija arba didžiulį Egipto muziejų. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena

Papusryčiavę ir kupini įspūdžių vykstate į Milano (Bergamo arba Malpensos) oro uostą ir skrendate namo.

IKI SUSITIKIMO KITOJE KELIONĖJE!

* Kelionės programa ir objektų lankymo tvarka gali keistis priklausomai nuo pasirinkto kelionės dienų skaičiaus, datos, skrydžio laiko bei kitų nenumatytų aplinkybių.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius/Kaunas – Milanas (Bergamas/Malpensa) – Vilnius/Kaunas;
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 2 – 6 naktys pasirinktinai 3* viešbutyje Ligūrijos regione (Savonos arba Imperijos provincijose), dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;
 • Lietuviškai kalbantis grupės vadovas;
 • Pervežimas į Monaką;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • Pagalba Vilniaus/Kauno oro uoste išvykstant.

 

NEĮSKAIČIUOTA:

Papildomos ekskursijos:

 • Ekskursija po Monaką ir Monte Karlą – 19 €.
 • Dienos ekskursija po Prancūzijos Rivjerą (Nica ir Kanai) – 59 €.
 • Ekskursija po Genują – 49 €.
 • Ekskursija po Turiną – 49 €.
 • Ekskursija po Bergamą – 29 €.
 • Ekskursija po Milaną – 29 €.
  Užsisakant visą ekskursijų paketą taikomos nuolaidos.

 

GALIMOS KELIONĖS PRIEMOKOS:

 • Papildomas 10 kg rankinis bagažas (jeigu Jums nepakanka leidžiamo neštis į lėktuvo saloną rankinio bagažo, prašome užsisakyti papildomą 10 kg rankinį bagažą telefonu. Papildomo bagažo matmenys, svoris ir kaina skiriasi, priklausomai nuo oro linijų bendrovės);
 • Pasirinktų vietų lėktuve rezervavimas;
 • Asmeninės išlaidos.

 

KELIONIŲ DATOS IR KAINOS

Datos Trukmė Oro uostas Kelionės kaina Ekskursijų paketo kaina
2020.10.01.-10.03. 3 dienos/2 naktys Kaunas 149 € 19 € (ekskursija po Eze ir Monaką, Monte Karlą)
2020.10.06.-10.08. 3 dienos/2 naktys Kaunas 149 € 19 € (ekskursija po Eze ir Monaką, Monte Karlą)
2020.05.04.-05.07.  4 dienos/3 naktys Vilnius 199 € 139 € (ekskursijos: Monakas naktį; Nica ir Kanai; Genuja; Bergamas) 
2020.05.16.-05.19.  4 dienos/3 naktys Vilnius 219 € 99 € (ekskursijos: Monakas ir Eze; Nica ir Kanai; Bergamas)
2020.10.03.-10.06.  4 dienos/3 naktys Kaunas 179 € 69 € (ekskursijos: Monakas ir Eze; Nica ir Kanai)
2020.10.10.-10.13.
 4 dienos/3 naktys Vilnius 219 €   € 99€ (ekskursijos: Monakas ir Eze; Nica ir Kanai; Bergamas)
2020.05.12.-05.16
 5 dienos/4 naktys Kaunas € 199 119 €(ekskursijos: Monakas ir Eze; Nica ir Kanai; Genuja)
2020.10.13.-10.17.  5 dienos/4 naktys Vilnius 249 € 119 € (ekskursijos: popietinis Monakas ir Monte Karlas; Nica ir Kanai; Genuja)
2020.05.07.-05.12  6 dienos/5 naktys Vilnius 249 €  139 €(ekskursijos: popietinis Monakas ir Monte Karlas; Nica ir Kanai; Genuja; Milanas)
2020.05.23.-05.28. 6 dienos/5 naktys  Kaunas € 249 159 € (ekskursijos: Monakas ir Eze; Nica ir Kanai; Genuja; Turinas)
2020.09.26.-10.01. 6 dienos/5 naktys  Kaunas € 249 159 € (ekskursijos: Monakas ir Eze; Nica ir Kanai; Genuja; Turinas)
2020.10.08.-10.13 6 dienos/5 naktys  Kaunas € 249 159 € (ekskursijos: Monakas ir Eze; Nica ir Kanai; Genuja; Turinas)

 

Užsisakykite dabar!

 

  Ponas/Ponia/Vaikas

  Vardas pavardė 1

  Gimimo data

  Ponas/Ponia/Vaikas

  Vardas pavardė 3

  Gimimo data

  Telefono numeris

  10kg registruotas bagažas

  Pasirinkite kelionės datą ir registruokitės pažintiniam turui Monake!