Menu

DISCUSS WITH US, HOW YOU CAN

Padidinkite savo pajamas be investicijų unikalaus kelionės produkto pagalba
Ieškote papildomų pajamų savo įmonei ar savo darbuotojams? Kodėl gi ne pasiūlius unikalias keliones į Paryžių, Bavariją ir Dubają, kurių nė viena Lietuvos kelionių agentūra negali pasiūlyti. Kiekvieną kartą, kai vienas iš jūsų klientų užsisako kelionę, gausite 10% dydžio komisinius (mažiausiai 24,90 EUR) ir daug daugiau naudos.

Įgaukite klientų lojalumą su mūsų nemokamais nuolaidų kuponais
Galite suteikti savo klientams 50€ nuolaidų kuponus kelionėms, kuriuos jūsų klientai galės panaudoti, pavyzdžiui, fantastiškai kelionei į Paryžių/Briuselį. Tuomet kelionė kainuos tik 249€ (vietoj 299€).

Kiekvienas nuolaidų kuponas turi unikalų numerį (sudarytas iš salono numerio/kirpėjo/unikalaus numerio). Kiekvieną kartą, kai klientai užsisakinės kelionę, jie naudos nuolaidų kupono numerį (norėdamas gauti nuolaidą). Mes sumokėsime jūsų salonui ir jūsų darbuotojms iš viso 10% dydžio komisinius.

Pritraukite naujus klientus
Jūsų klientas, gavęs tokį nuolaidų kuponą, pasikalbės su šeima, draugais, kolegomis apie kelionės nuolaidą bei fantastišką kelionę, kurią gali įsigyti su tokia nuolaida. Išgirdęs apie tokias kelione bei nuolaidas suinteresuotas kelionės nuolaida žmogus, turės atvykti į jūsų saloną, kad gautų nuolaidų kuponą. Tai jums atves naujus klientus be jokios papildomos reklamos.

Uždirbkite 1000€ papildomai per mėnesį
Jei jūsų darbuotojas kasdien kalbasi su 10 klientų ir tik vienas iš jų užsisakys pigiausią kelionę į Bavariją arba Paryžių/Briuselį už 249€ - dviems asmenis, tuomet jūs gausite 10% dydžio komisiuns, t.y. 49,80€ (2 x € 249 = 498) už užsakymą. Jei jūsų salonas per mėnesį dirba 24 dienas, bendra komisinė suma išaugs į 1195,20€ per mėnesį. Kokiu būdu jūs dalinsitės komisiniais su savo kirpėjais, priklauso nuo jūsų. Rekomenduojame 50:50 santykį.

Dėka mūsų bonusų sistemos, keliausite nemokamai
Už parduotas 50 kelionių jums ar jūsų darbuotojams suteikiama nemokama kelionė

Skambinkite dabar 8 (5) 207 2444 arba 8 700 33355 ir gaukite nemokamą pradedančiojo rinkinį!