Menu

MANO ITALIJA

8 dienos/7 naktys, nuo 799 Eur

Visi keliai veda į Romą. Tai senovės italų posakis ir jei tai tiesa, niekada nebus per anksti pradėti pažintį su amžinuoju Romos miestu. Į Romą reikia nuvykti bent kartą gyvenime, kad pamatytum, kaip prieš ją nublanksta visi anksčiau aplankyti Europos miestai. Amžinasis miestas yra lyg muziejus po atviru dangumi, kuriame įdomūs ir ne vieną amžių skaičiuojantys objektai – ant kiekvieno kampo.

KELIONĖS „MANO ITALIJA“ PROGRAMA

1 DIENA. ATVYKIMAS 

Skrydis Vilnius – Roma. Oro uoste susitinkate su jus kelionės metu lydėsiančiu gidu. Liukso klasės autobusu vykstate į viešbutį Fiudžyje. Ekskursija po Fiudžį. Vakarienė ir nakvynė.

2 DIENA. ROMA

Pusryčiai. Vykstate į Romą. Ekskursija po Romą: amžinasis miestas ant septynių kalvų. Pažintis su antikine Roma: Koliziejus, kuriame renginių metu tilpdavo iki 70 000 žiūrovų; buvęs kultūrinio, politinio ir dvasinio gyvenimo centras Romėnų forumas; Kapitolijaus kalva; Trajano kolona; Panteonas; Trevi aikštė su didžiausiu fontanu mieste; Navonos, Venecijos aikštės. Mažiausioje pasaulio valstybėje Vatikane apžiūrite didžiausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro Baziliką. Po pietų –laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fiudžyje.

3 DIENA. NEAPOLIS

 

Po pusryčių vykstate į Neapolį. Kontrastų miestu vadinamas Neapolis yra Pietų Italijoje, kur žmonės dar temperamentingesni, o garsai ir kvapai – stipresni. Ekskursija po rūmais, bažnyčiomis ir vienuolynais apstatytą miesto centrą: Karalių rūmai, San Carlo teatras, Naujoji pilis, Umberto I galerija. Ech, tas triukšmingas ir užburiantis Neapolis! Pažintis su Pompėja. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fiudžyje

4 DIENA. FLORENCIJA

Pusryčiai. Išvykstate Riminio link. Pakeliui sustojate Florencijoje. Ekskursija po Florenciją: dieviškoji Florencija – senoji suvienytos Italijos sostinė, renesanso kultūros lopšys. Šis
viduramžiškas miestas puikiai išliko iki mūsų dienų. Ekskursija: Šv. Kryžiaus bažnyčia, Džoto varpinė, krikštykla su itin gražiomis durimis, kadaise vadintomis “Rojaus vartais”, Sinjorijos aikštė, Vekjo tiltas, Santa Maria del Fiore katedra. Vakare atvykstate į Riminio Rivjerą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. SAN MARINAS

Pusryčiai. Pusės dienos ekskursija į San Mariną: apžvalginė ekskursiją po San Marino miestą: Laisvės aikštė, katedra, Valstybės rūmai, tvirtovė. Laisvu laiku pasivaikščiokite siauromis viduramžių gatvelėmis, kuriose gausu parduotuvėlių, restoranų. Po pietų grįžtate į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Riminio Rivjeroje.

6 DIENA. VENECIJA

Po pusryčių vykstate į Veneciją. Ekskursija po Veneciją: Adrijos karalienė Venecija vadinama fantazija ant vandens, marmuro, vandens ir oro pasaka. Pajuskite jaudinančią didingo ir užburiančio miesto atmosferą klaidžiodami siauromis viduramžių gatvelėmis! Pasigrožėkite šurmuliuojančia ir prabangia šv. Morkaus aikšte, Dožų rūmais ir Bazilika. Sustokite prie Atodūsių tilto, pažvelkite į Didįjį kanalą nuo Rialto tilto... Pažintis su miestu ant jūros neprailgs – aplinkui kunkuliuojantis gyvenimas įtraukia visus. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė Riminio Rivjeroje.

7 DIENA. VERONA

Po pusryčių išvykstate į Veroną. Ekskursija po Veroną: romantiškoji Verona – Romeo ir Džiuljetos meilės mietas. Turtingiausiame šiaurės Italijos mieste aplankykite spalvingą turgaus aikštę Piazza delle Erbe, pasigrožėkite elegantiška Dantės skulptūra Sinjorijos aikštėje bei Katedra, išpuošta impozantiškais fasado raižiniais, sustokite prie Džiuljetos namo, apžiūrėkite Arena di Verona – puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą, kuris dydžiu nedaug tenusileidžia Romos Koliziejui. Vakare atvykstate į Bergamą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bergamo provincijoje.

8 DIENA. IŠVYKIMAS

Po pusryčių vykstate i Bergamą. Ekskursija po Bergamą. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnius.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

 • skrydis Vilnius – Roma // Bergamas (Milanas) – Vilnius;
 • 10 kg rankinio bagažo /asmeniui
 • visi pervežimai liukso klasės autobusu kelionės metu;
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais;
 • ekskursijos: Roma, Neapolis, Pompėja, Florencija, San Marinas Venecija, Verona, Bergamas;
 • kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu.

 

PASTABOS

 • Į kainą neįskaičiuoti maitinimas, išskyrus pusryčius,
 • asmeninės išlaidos, bilietai į mokamus objektus ekskursijų metu (jeigu tokių bus) ir kita, kas nepaminėta skiltyje “Į kelionės kainą įskaičiuota”.

 

 

KELIONIŲ DATOS IR KAINOS

 • 2019 11 02-09;  Nakvynių skaičius : :7;  799 eur(Kaina asmeniui galioja apsistojant dviviečiame kambaryje)
 • 2019 11 09-16;  Nakvynių skaičius :7;  799 eur(Kaina asmeniui galioja apsistojant dviviečiame kambaryje)
 • 2020 02 22-29;  Nakvynių skaičius :7;  799 eur(Kaina asmeniui galioja apsistojant dviviečiame kambaryje)
 • 2020 03 14-21;  Nakvynių skaičius :7;  799 eur(Kaina asmeniui galioja apsistojant dviviečiame kambaryje)