Menu

SAKARTVELAS (GRUZIJA)

9 dienos/ 8 naktys 4* viešbutyje
999 EUR asmeniui apsistojant dviviečiame kambaryje

 

KELIONĖS  PROGRAMA

1 DIENA

Iš Vilniaus oro uosto su „Turkish Airlines“ skrisite į Tbilisį per Stambulą. Nusileidę Stambule vyksite į ekskursiją po miestą. Po ekskursijos tęsite skrydį į Tbilisį. Tbilisio oro uoste Jus pasitiks lietuviškai kalbanti grupės vadovas su kuriuo vyksite į viešbutį. Registracija viešbutyje.

 

2 DIENA

Po pusryčių vyksite į ekskursiją į Jvari vienuolyną ir Mtskhetą. Ekskursijos metu aplankysite VI a. pastatytą ir UNESCO saugomą Jvari vienuolyną. Vienuolynas pastatytas ant aukšto kalno, nuo kurio puikiai matyti antroji kelionės stotelė – Mtskheta – buvusi Sakartvelo sostinė. Mtskheta – įsikūrusi vaizdingoje vietoje – Mtkvari ir Aragvi upių santakoje. Tai – svarbus religinis centras. Miesto pažiba – UNESCO saugoma Svetitskhoveli katedra – antra pagal dydį bažnyčia šalyje. Joje palaidotas Gruzijos karalius Vachtangas Gorgasalis. Po pasivaikščiojimo romantiškomis miesto gatvelėmis pietūs (už papildomą mokestį) vietinių ir turistų pamėgtame „Salobie“ restorane. Vakare jūsų lauks ekskursija po Tbilisio senamiestį. Ekskursijos metu išvysite: 2004 m. pastatytą Švč. Trejybės (Tsminda Sameba) katedrą, kuri yra didžiausia bažnyčia Sakartvele ir viena iš didžiausių ortodoksų bažnyčių pasaulyje; Laisvės skverą, kurio pažiba – auksinė Šv. Georgijaus skulptūra; lėlių teatrą su pasvirusiu laikrodžio bokštu; seniausią mieste, VI a. pastatytą Ančisksačio bažnyčią; VII a. pastatytą, įspūdingomis freskomis išpuoštą Siono katedrą, kurioje saugomas Šv. Ninos kryžius; savo naujoviška architektūra išsiskiriantį ir romantikų pamėgtą Taikos tiltą; Mtkvari upę ir Rike parką; paminklą miesto įkūrėjui – karaliui Vachtangui Gorgasaliui; IV amžių menančią Narikalą tvirtovę, nuo kurios matyti visas miestas; termines sieros pirtis, kuriose lankėsi A. Puškinas ir A. Diuma; taip pat kitas staigmenas, tarp kurių – 22 m. aukščio krioklys, esantis pačioje Tbilisio senamiesčio širdyje. Už papildomą kainą galėsite aplankyti sieros pirtis. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

3 DIENA


Po pusryčių vyksite į ekskursiją kartvelų karo keliu. Pirma stotelė Ananuri. Tai viduramžiais statytos pilies ir bažnyčios kompleksas vaizdingoje vietoje. Vėliau – trumpas sustojimas netoli Pasanauri. Čia išvysite gamtos stebuklą – Juodoji ir Baltoji Aragvi upės susilieja, bet jų spalvos nesusimaišo. Kelionę tęsite važiuodami į Gudauri – modernų slidinėjimo kurortą, kuriame išvysite Sakartvelo ir Rusijos draugystės arką, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys kalnų vaizdai. Kelionę
užbaigsite prie vieno iš Sakartvelo simbolių – mažos XIV a. Gergečio Šv. Trejybės bažnytėlės pastatytos 2170 m. aukštyje. Esant palankioms oro salygoms nuo jos matyti Kazbegas – 5047 m. aukščio kalnas, trečias pagal aukštį šalyje. Vakare Jums pasiūlysime smagią, neužmirštamą gruzinišką vakaronę.
Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

4 DIENA

Po pusryčių vyksite į pažintinę ekskursiją po Kachetiją – lygumų ir vyndarių kraštą. Ekskursiją pradėsite Sakartvelo meilės mieste – Signagyje. Jame, kaip Las Vegase, susituokti galima net naktį. Signagyje namai išpuošti dailiais balkonais, o miestą juosia įspūdinga 4 km ilgio siena su 23 bokštais, nuo kurios atsiveria puikūs vaizdai į Alazanio slėnį. Vėliau vyksite į Bodbe moterų vienuolyną, kuriame palaidota Šv. Nina, atnešusi Sakartvelui krikštą. Kantriausi ir ištvermingiausi nusileidę 800 laiptelių iki Šv. Ninos šaltinio galės atsigaivinti stebuklingu laikomu Šv. Ninos šaltinio vandeniu. Kelionę tęsite į vyno ūkį, kur Jūsų lauks vyno degustacija ir pietūs. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

5 DIENA

Po pusryčių išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į XII a. olose iškaltą miestą – Vardzią. 13 aukštų ir apie 300 lankytojams atvertų, tuneliais sujungtų patalpų nepalieka abejingų. Kadaise šiame mieste galėjo gyventi apie 50000 žmonių. Pietūs Vardzioje. Kelionę tęsitę važiuodami į Akhaltsikhę, kurioje lankysitės IX amžių menančioje ir 2012 m. restauruotoje Rabati tvirtovėje. Pilis stebina savo dydžiu ir įvairių stilių statinių gausa. Dieną užbaiksite pasivaiksčiojimu Boržomio parke. Jame galėsite paragauti garsiojo Boržomio mineralinio vandens, už papildomą mokestį keltuvu pasikelti į apžvalgos aikštelę. Nakvynė viešbutyje Boržomyje.

 

6 DIENA

Po pusryčių išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į Juodosios jūros perlu vadinamą Batumį. Batumis 2019 metais išrinktas greičiausiai augančia Europos turizmo kryptimi. Jame galėsite grožėtis 7 km ilgio bulvaru, įvairių formų dangoraižiais, meninėmis instaliacijomis, judančia Ali ir Nino skulptūra, Abecėlės bokštu, naktį įspūdingai apšviečiamais pastatais ir grojančiais fontanais.
Navynė viešbutyje Batumyje.

 

7 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas prie Juodosios jūros. Galimybė už papildomą kainą aplankyti Botanikos sodą, delfinariumą arba pažvelgti į miestą pasikėlus Argo keltuvu į apžvalgos aikštelę, esančią 250 m. aukštyje. Navynė viešbutyje Batumije.

 

8 DIENA

Po pusryčių išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į vieną gražiausių Sakartvelo vietų – Martvilio kanjoną, kuriame gėrėsitės Abašos upe ir daugybe krioklių. Už papildomą kainą galėsite pasigrožėti Martvilio kanjonu ir iš vandens – plaukdami pripučiamais plaustais. Plaukimo trukmė apie 15 min. Pasigrožėję Martvilio gamtos oaze, vyksite į Prometėjo urvą. Jame Jūsų lauks 1,6 km ilgio trasa, kurioje stalaktitai ir stalagmitai nušviečiami įvairiomis spalvomis. Trasą galėsite įveikti pėsčiomis ir (už papildomą kainą) valtele. Po to vyksite į Gelati vienuolyną, taip pat saugomą UNESCO. Gelati vienuolynas – Sakartvelo aukso amžiaus simbolis, kuriame palaidoti 23 Sakartvelo valdovai, tarp kurių ir Davidas Statytojas. Vakare išvyksite į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

 

9 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių su persėdimu Stambule.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Tbilisis – Vilnius su „Turkish Airlines“;
 • Sutikimas oro uoste, pervežimas į/iš viešbutį;
 • 30 kg registruoto bagažo, 8 kg rankinio bagažo;
 • 5 naktys su pusryčiais 4* viešbutyje Tbilisyje „Fortuna Palace“;
 • 1 naktis viešbutyje su pusryčiais Boržomyje;
 • 2 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais Batumyje;
 • 1 ekskusija Stambule;
 • Visa ekskursinė programa: Mtskheta, Jvari vienuolynas, Tbilisio senamiestis, Kartvelų karo kelias, Gergečio Šv. Trejybės bažnytėlė, Kachetija, Bodbe vienuolynas, Vardzia, Boržomis, Batumis, Martvilio kanjonas, Gelati vienuolynas ir t.t.; Gruziniška vakaronė;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Priemoka už vienvietį kambarį (20 EUR už naktį);
  • Draudimas;
  • Bilietai į mokamus objektus ekskursijų metu;
  • Pietūs ir vakarienės (išskyrus Gruzinišką vakaronę);
  • Asmeninės išlaidos.

Užsisakykite dabar!

 

  Ponas/Ponia/Vaikas

  Vardas pavardė 1

  Gimimo data

  Ponas/Ponia/Vaikas

  Vardas pavardė 3

  Gimimo data

  Telefono numeris

  Pasirinkite skrydžio datą ir registruokitės pažintiniam turui po Gruziją!

  Užsakau papildomą nakvynę viešbutyje su pusryčiais 29EUR/ asmeniui