Menu

Vienos dienos kelionė autobusu į GARDINĄ

GARDINAS – Miestas, savo gyvenimą pradėjęs skaičiuoti dar 1127 m., su gražia sena istorija, maloniais žmonėmis ir skirtinga politine sistema. Baltarusiai nepaprastai didžiuojasi Gardinu, kuris įvardijamas ir kaip Baltarusijos atgimimo lopšys, sostinė, ir kaip pats vakarietiškiausias miestas Baltarusijoje. Iš tiesų, Gardinas žavi ir stebina. Čia šalia karališkų pilių ir didikų rūmų stūkso nykūs pokariniai pastatai, tebestovi paminklas Leninui. Visa tai – margos Gardino istorijos ženklai, istorijos, kuri glaudžiai susijusi su Lietuva. Nuo XIII a. Gardinas priklausė LDK.  Būtent iš Gardino savo pulkus į Žalgirį vedė Vytautas, į pilį Gardine sugrįžo ir pasiekęs pergalę. Į šią pilį mėgdavo atvykti Jogaila, joje lankėsi ir Gardinui ypač šiltus jausmus jautęs Steponas Batoras.

ISTORINĮ

Senoji ir Naujoji pilys, Koložka arba šv.Boriso ir Glebo cerkvė, Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra, didžioji Choralinė sinagoga, Bernardinų Šv.Kryžiaus įgijimo bažnyčia, Pranciškonų vienuolynas, Tyzenhauzo teatras, Pokrovo cerkvė.

Brigitos, Pranciškonų vienuolynas Tyzenhauzo teatras Pokrovo cerkvė.

SKANŲ

Kiekviena tauta turi savo nacionalinių patiekalų, Baltarusija neišimtis: draniki, zacirka, mėsos troškinys, gira, beržo sula ir t.t

NAUDINGĄ

Jūs būsite nustebinti aukštos kokybės produktais ir žemomis kainomis. Gardine yra daug vietų, kur užsienio turistai gali pirkti su TAX FREE shopping paslauga

Kelionės programa

Anksi ryte išvykstame iš Lietuvos, važiuojame pro Raigardo pasienio postą. Sutvarkome pasienio formalumus ir keliaujame toliau. Vykstame į vieną seniausių Baltarusijos miestų - Gardiną, buvusį Vytauto Didžiojo miestą. Apsistojate vienoje iš Gardino kavinių, atsigaiviname, susipažįstate su naujais kompanijos „Orange Style“ kelionių pasiūlymais, pietaujame – skanaujame baltarusiškų patiekalų.

Apžiūrime Gardiną – ekskursija su vietiniu gidu po istorinį miestą.

Laisvas laikas miesto centre. Galima naudingai apsipirkti arba apsilankyti Gardino zoologijos sode. Vėlai vakare, apsipikę ir DUTY FREE parduotuvėje, grįžtame namo.

Kelionės kaina 15 €/asm.

Papildomos išlaidos:

  • Bevizis leidimas į Baltarusiją – 5 € (privalomas visiems);
  • Sveikatos draudimas nuo1,5 € /asm. (privalomas visiems);
  • Pietūs iš nacionalinių baltarusių patiekalų  5 €/asm.
  • Ekskursija Gardine su vietiniu gidu–  5 €/asm.
  • „Savaitgalio priedas" – 5 Eur/asm. (jeigu į kelionę vykstate šeštadienį)

 

Pastabos

Būtinas pasas. Net ir tose vietovėse, kuriose šiuo metu nereikia vizos, teks rodyti asmens dokumentą. Tapatybės kortelės neužteka – būtina turėti pasą (ne trumpiau kaip 3 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas). Būtinas draudimas, galiojantis Baltarusijos teritorijoje. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Beje, anglų kalba šnekančių nedaug. Kur kas labiau pravers rusų kalbos žinios. Juolab, kad dauguma užrašų didmiesčiuose dažnai yra užrašoma ne tik baltarusiškai, bet ir rusiškai. Dėl Baltarusijos pasienio tarnybų darbo ypatybių, įvažiuojant į Baltarusiją, galimi užtrukimai pasienyje.

Daugiau informacijos tel. 8 700 33355, 8 5 207 2444, skambučių centro konsultantai UAB „Orange Style