Menu

DUBAJUS (JAE)

Ar žinojote, kad Dubajuje stovinčio Burj Khalifa pastato stogas yra įrengtas taip, kad būtų paprasta pristatyti papildomą aukštą ir amžinai didžiuotis aukščiausio pastato pasaulyje vardu? O kaip jums faktas, kad Dubajaus policininkai vairuoja ne ką kitą, kaip Lamborghini automobilius? Pamatykite patys nuvykę į Jungtinius Arabų Emyratus!

Kaina 1099 Eur/asm, apsistojant dviviečiame kambaryje.

KELIONĖS "DUBAJUS (JAE)" PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS Į DUBAJŲ

Skrydis iš Vilniaus/Rygos su TURKISH AIRLINES į Dubajų. Vilniaus oro uoste Jus pasitiks grupės vadovas ir lydės visos kelionės metu. Nusileidus Dubajaus oro uoste, komfortabiliu autobusu vykstate į viešbutį, poilsis.

2 DIENA. EKSKURSIJA PO ŠIUOLAIKINĮ DUBAJŲ

Prabanga tviskantis, pompastiškas, šiuolaikinis miestas, priverčiantis žavėtis ir aikčioti iš nuostabos. 7 žvaigždučių viešbučiai, didžiausias pasaulyje prekybos centras, trys šimtai dangoraižių, dirbtinės salos, aukščiausias pasaulio pastatas Burj Khalifa, iš kurio 124 aukšto apžvalgos aikštelės atsivers įspūdinga miesto panorama – visa tai ir dar daugiau pamatysite tik Dubajuje.

3 DIENA. EKSKURSIJA “AUKSO MIESTAS” (istorinis Dubajus)

Nuostabūs Dubajaus įlankos vaizdai, Bastakijos rajonas, kuriame iki šių dienų yra išlikę turtingų pirklių statyti namai su vėjo bokštais, seniausias Dubajaus pastatas (XVIII a.) – Al-Fahidi fortas, jame dabar įsikūręs Dubajaus muziejus, plaukimas tradiciniu vandens taksi „abra“ Dubajaus įlanka į senąjį Dubajaus prekybinį kvartalą, pasivaikščiojimas prieskonių ir aukso turguje.

EKSKURSIJA „BEDUINŲ DYKUMOS SAFARIS“: važiavimas per auksines dykumos kopas, kurio metu stebėsite įspūdingą dykumos saulėlydį nuo aukščiausios smėlio kopos, atvykimas į beduinų stovyklą. Laukdami stovykloje vakarienės galėsite mėgautis arabiška arbata, kava bei datulėmis, parūkyti kaljaną, pasidaryti beduinų tatuiruotę henna arba pajodinėti kupranugariu. Vakaro kulminacija - pilvo šokis grojant arabiškai muzikai ir vakarienė paruošta tradicinėje krosnyje po žvaigždėtu dangumi. Po vakarienės grįžimas į viešbutį.

4 DIENA. EKSKURSIJA Į ŠARDŽĄ IR ADŽMANĄ (už papildomą mokestį)

Šardža (Sharjah) – trečias pagal dydį, sparčiai besivystantis šalies emyratas, apie 8 km nutolęs nuo Dubajaus. Tai gana islamiškas emyratas, kuriame siekiama išlaikyti arabišką kultūrą, ir vienintelis, kuriame griežtai laikomasi Korano: visame emyrate uždrausta parduoti, vartoti, ir laikyti alkoholinius gėrimus. Adžmanas (Ajman) – emyratas prie pat Šardžos. Adžmano emyratas yra vienas mažiausių JAE Emyratų, garsėjantis savo mineraliniais šaltiniais, aprūpinančiais geriamu vandeniu daugelį Persų įlankos šalių. Adžmanas ramybės ir gamtos oazė.

5 DIENA. EKSKURSIJA Į ABU DABĮ (už papildomą mokestį)

Šiuolaikinis Abu Dabis - viena nuostabiausių pasaulio sostinių. Tai tarptautiniu lygiu pripažintas ir įvertintas poilsio, pramogų ir sporto centras. Žavinga kultūra, kvapą gniaužianti prabanga ir arabų svetingumas – visa tai Jūsų laukia Abu Dabyje. Didžiausias pasaulyje rankų darbo kilimas, greičiausi pasaulyje „linksmieji kalneliai“, vienas iš didžiausių pastatų, nuo kurių atsiveria nuostabi miesto panorama, labiausiai pasviręs dangoraižis, didžiausia 21 a. grupė istorinių pastatų, esančių vienoje vietoje. Tai miestas, kuriame niekas nestovi vietoje.

6 DIENA. EKSKURSIJA Į AL AIN

Miestas įsikūręs dykumos viduryje, neturintis jūros, tačiau stebinantis savo kalnais ir serpentinais. Mieste – daug žalumos, dirbtinis ežeras.

7 DIENA. EKSKURSIJA Į RYTŲ PAKRANTĘ PRIE INDIJOS VANDENYNO „5 EMYRATAI“

Apsilankymas prie Šventojo Korano paminklo, apsilankymas Fudžeiro emirate, poilsis ant Indijos vandenyno pakrantės.

8 DIENA. IŠVYKIMAS

Nuvežimas į oro uostą ir skrydis namo.
*Objektų skaičius, lankymo tvarka ir ekskursijų eiliškumas gali kisti.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis į Dubajų ir atgal su 5* Turkish Airlines
  • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
  • 6 naktys 4* viešbutyje, dviviečiame kambaryje, pusryčiai
  • 10 kg rankinio bagažo asmeniui ir 32 kg registruoto bagažo /asmeniui
  • Lietuviškai/rusiškai kalbantis grupės vadovas iš Lietuvos visos kelionės metu
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Ekskursinė programa:
- Ekskursija „Šiuolaikinis Dubajus“
- Ekskursija „Aukso miestas“ (istorinis Dubajus)
- Beduinų dykumos safaris džipais
- Ekskursija į Al Ain
- Ekskursija į Rytų pakrantę prie Indijos vandenyno „5 emyratai“

Išskirtinė galimybė praturtinti kelionę pažintimi su STAMBULU tik už 99 eur.:

  • Pervežimas į/iš oro uosto
  • Nakvynė 4* viešbutyje su pusryčiais
  • Apžvalginė ekskursija po Stambulą

Nes Stambulas - miestas, kur susitinka Rytai ir Vakarai, tikras pasaulio istorijos ir civilizacijų centras, kuris kiekvienais metais patenka tarp labiausiai turistų lankomų miestų pasaulyje.

KELIONIŲ DATOS IR KAINOS

2019 11 14-21
Dienų skaičius:8
Kelionės paketo kaina/asm. su Turkijos aviakompanija TURKISH AIRLINES  1099 euro
2020 01 22-29
Dienų skaičius:8; 
Kelionės paketo kaina/asm. su Turkijos aviakompanijaTURKISH AIRLINES  1099 euro
2020 02 12-19
Dienų skaičius:8;
Kelionės paketo kaina/asm. su Turkijos aviakompanijaTURKISH AIRLINES  1099 euro